Kandidátní listina

Dělnická strana sociální spravedlnosti – NE diktátu Bruselu!  

  1. Mgr. Tomáš Vandas, předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti, Velká Buková, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1. Oto Zaremba, olympijský vítěz a sportovní trenér, Horní Suchá, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1. Mgr. Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS, Plzeň, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1. Mgr. Václav Komárek, místopředseda DSSS, Ostrava, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1. Jiří Froněk, místopředseda DSSS, Karlovy Vary, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1. Svatopluk Černý, místopředseda DSSS, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1. Jiří Moravec, OSVČ, Varnsdorf, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1. JUDr. Edvard Mensa, OSVČ, Brno, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1. Mgr. Otakar Dvořák, předseda místní organizace DSSS, Větřní, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1. Ivana Szwachulová, sociální pracovnice, Praha, členka Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1.  Bc. Simona Skoumalová, studentka, Brno, členka Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1.  Alena Poláčková, předsedkyně místní organizace DSSS, Týnec nad Sázavou, členka Dělnické strany sociální spravedlnosti,

  1.  Tomáš Vejvoda, člen Republikového sněmu DSSS, Nejdek, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1.  Mgr. Jaroslav Chalupa, pedagog, Krnov, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1.  Marcel Marx, místopředseda krajské organizace DSSS, Dolní Lánov, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1.  Jiřina Bartáková, asistentka, Most, členka Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1.  Ing. Libor Votava, živnostník, Puklice, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1.  Jakub Svoboda, tajemník Dělnické mládeže, Brno, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1.  Mgr. Milan Soukup, technický pracovník, Neratovice, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1.  David Slavík, předseda krajské organizace DSSS, Pardubice, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1.  Libor Sojka, podnikatel, Praha, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1.  Jiří Poledno, chemik, Ostrava, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1.  Rudolf Šmucr, člen Republikového sněmu DSSS, Kladno, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1.  Iveta Machová, sekretářka, Ostrava, členka politické strany Dělnická strana sociální spravedlnosti

  1.  Iveta Šarlejová, předsedkyně místní organizace DSSS, Jinín, členka Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1.  Vlastimil Kříž, soukromý zemědělec, Dolní Nivy, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1.  Jan Kuřec, místopředseda Dělnické mládeže, Ostrava, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti

  1.  Ing. Jan Müller, ekonom, Rousínov, člen Dělnické strany sociální spravedlnosti