Čekají nás mítinky v Moravskoslezském kraji

13. května 2014 Hned čtyři mítinky uspořádá v tomto týdnu v rámci kampaně k evropským volbám Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) v Moravskoslezském kraji. Ve čtvrtek 15.5. za účasti kandidátů  Evropského parlamentu uspořádá DSSS mítinky v Opavě a v Krnově. O den později, v pátek 16.5. to budou mítinky v Karviné a Ostravě i za účasti předsedy DSSS Tomáše Vandase.

Celý článek

Facebook neumožňuje DSSS reklamu

8. května 2014 Sociální síť Facebook neumožňuje Dělnické straně sociální spravedlnosti (DSSS) reklamu, tak jako všem ostatním stranám. Podle Facebooku volební program DSSS obsahuje vulgarismy. Dá se to nazvat jinak než cenzurou?

Celý článek

DSSS k imigraci: Loď zvaná ČR je již plná

29. dubna 2014 Imigranti mohou být naší zemi prospěšní. Imigranti mohou pomoci tomuto státu i nám všem. Chceme-li, aby k nám proudili HLAVNĚ lidé užiteční, je třeba tomu nastavit i systém a mezi příchozími rozlišovat. Ne každý imigrant má u nás ušlechtilé cíle.

Celý článek

Korunu místo eura, našince místo negramota

27. dubna 2014 Útok na národní měnu běží na plné obrátky. Singer za znehodnocování oběživa této země je centrálním bankéřem roku. To není vtip, ale smutná skutečnost. Miroslav Singer, guvernér České národní banky (ČNB), získal ocenění Guvernér centrální banky v Evropě pro rok 2013.

Celý článek

Rozhlasový spot

22. dubna 2014 Přehrajte si rozhlasový spot DSSS - NE diktátu Bruselu! ZDE

DSSS – NE diktátu Bruselu! kandiduje pod číslem 29

Koruna-ne-euro 8. dubna 2014 Volební uskupení Dělnická strana sociální spravedlnosti – NE diktátu Bruselu! bude v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu kandidovat po číslem 29. Čísla, jimiž budou označeny hlasovací lístky jednotlivých uskupení, dnes vylosovala Státní volební komise. Více na zpravodajském serveru České noviny

Tiskové centrum DSSS

DSSS iniciuje petici: Euro v ČR nechceme

3. dubna 2014 Letošní volby do Evropského parlamentu budou především jakýmsi referendem o budoucí měně naší země. Česká vláda už zavádí bezprostřední přípravná opatření pro zavedení nové měny, mezi které patří například umělé znehodnocování koruny. Pokud nyní lidé znovu upřednostní zaběhnuté strany, euro nás nemine.

Celý článek

DSSS odstartovala eurokampaň. Vlajka EU vzala za své

24. března 2014 V sobotu 22.3. byla v Praze na Jungmannově náměstí, symbolicky poblíž Evropského domu, odstartována kampaň Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) k volbám do Evropského parlamentu.

S projevem vystoupil lídr volebního uskupení Dělnická strana sociální spravedlnosti – NE diktátu Bruselu! Tomáš Vandas, v němž představil hlavní programové priority a postoje strany současnému směřování Evropské unie...

Celý článek

DSSS podala kandidátku do evropských voleb

17. března 2014 Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) dnes oficiálně podala kandidátní listinu k volbám do Evropského parlamentu pod názvem „Dělnická strana sociální spravedlnosti – NE diktátu Bruselu!“.

Celý článek

Přivydělejte si díky DSSS ve volební komisi

14. března 2014 Na základě ustanovení § 61 zákona č. 62/2003 Sb., o volbách do Evropského parlamentu a o změně některých zákonů, má člen okrskové volební komise nárok na zvláštní odměnu za výkon funkce. Konkrétní výše této odměny je upravena tak, že členovi okrskové volební komise přísluší za výkon funkce při volbách do Evropského parlamentu odměna ve výši 1 300 Kč, zapisovateli okrskové volební komise odměna ve výši 1 500 Kč a předsedovi okrskové volební komise odměna ve výši 1 600 Kč.

Celý článek

Budoucnost má česká koruna, ne euro

9. března 2014 Lidé si teoreticky dokáží poradit bez tištěných a ražených peněz, nikdy však nemohou přestat produkovat výrobky a služby. Jinými slovy peníze jsou jen formou ulehčení obchodu, zatímco základ obchodu spočívá ve směně právě a jedině výrobků a služeb.

Celý článek

Proč vůbec kandidujeme do europarlamentu?

7. března 2014 Protože jsme protisystémová strana. Chceme svrhnout systém, který nám určuje způsob života v České republice i v Evropě. Systém, kde jsou peníze všechno a člověk není nic. Z toho plyne, že tedy odmítáme i instituce tohoto systému. Přesto však kandidujeme do českého parlamentu plného špinavostí a stejně tak do toho snad ještě špinavějšího parlamentu evropského.

Celý článek

DSSS zahájí kampaň 22.3. v Praze

6. března 2014 V sobotu 22.3. v Praze na Jungamnnově náměstí, symbolicky poblíž Evropského domu, zahájí Dělnická strana sociální spravedlnosti svoji kampaň k volbám do Evropského parlamentu. Ve 14:00 se na náměstí představí čelní kandidáti DSSS v čele s lídrem Tomášem Vandasem, aby představili svoje politické vize i volební program, s jakým jde naše strana do letošních eurovoleb. Přijďte si i Vy vyslechnout kandidtáy, kteří v Bruselu hodlají hájit české zájmy.

Celý článek